Плінтус - невід'ємний елемент інтер'єру, складно уявити собі приміщення без цієї деталі!

У цій статті розглянемо плінтус з алюмінію та металу, його різновиди та переваги.

На вигляд вони діляться на:

- плінтуса ¦прихованого монтажу;

- накладні – більш класичний варіант.

Розглянемо, що таке плінтус прихованого монтажу, де він доречний і в чому його перевага.

Особливістю плінтуса прихованого монтажу є те, що він йде врівень зі стіною, робить інтер'єр візуально та фактично більш відкритим. Він складається з двох частин – основи, яка встановлюється під гіпсокартон або штукатурку над ним, та внутрішньої накладки плінтуса (з алюмінію, металу, мдф). Основа може приклеюватися або прикручуватися до основи, накладка – приклеюється. З додаткової фурнітури використовуються тільки зовнішні кути для накладки або можна обходитися і без них.

Одна з переваг плінтуса  прихованого монтажу - це відсутність порога біля стіни, його застосування усуває головний недолік традиційного плінтуса - зовнішні кути, що випирають. Також можна підібрати або пофарбувати плінтус у колір стіни так, що візуально ми практично не будемо бачити з'єднання плінтуса зі стіною, в той же час він виконуватиме функцію захисту низу стіни.

Також існує безліч варіантів кольорів колірних рішень і фактур, які можуть виділити і відокремити плінтус на загальному тлі. Є варіанти з підсвічуванням за допомогою установки LED стрічки усередину плінтуса.

Плінтус прихованого монтажу - ідеальне рішення для встановлення дверей прихованого монтажу. Одним із нюансів таких плінтусів є те, що етап встановлення даного плінтуса має бути запланований на початку виконання оздоблювальних робіт, а також потребує кваліфікованих установників.

Далі розглянемо накладний плінтус, а також його різновиди.

Основні форми плінтуса:

- вигнутий знизу край

- Прямокутний.

Прямокутний плінтус має об'ємний вигляд, такий плінтус підкреслює інтер'єр і часто використовується в сучасних дизайнерських рішеннях. Плінтус виготовляється переважно з алюмінію, має велику кольорову та фактурну гаму, а також різну висоту та товщину. Такий плінтус приклеюється до основи клейовими герметиками або двокомпонентними клеями; має додаткові елементи для з'єднання між собою, а також для зовнішніх та внутрішніх кутів.

     

Вигнутий профіль має різні форми. Існують об'ємні, в які можна сховати дроти, і дуже тонкі плінтуси товщиною близько 3 мм. Найбільшою популярністю користуються тонкі елегантні плінтуси. Вони виготовляються з алюмінію, нержавіючої сталі, пвх та синтетичної гуми. Плінтус може бути різних розмірів по висоті, різноманітних колірних та фактурних рішеннях. Дані типи плінтусів приклеюються за допомогою клейових герметиків, також мають додаткову фурнітуру у вигляді внутрішніх та зовнішніх кутів та з'єднань.

     

Наші фахівці дадуть вам якісну консультацію щодо підбору плінтуса та зможуть відповісти на ваші запитання!